FOTO/ Noizy feston sot 37-vjetorin e lindjes, Loredana i bën urimin ‘special’: Ta dua zemrën

FOTO/ Noizy feston sot 37-vjetorin e lindjes, Loredana i bën urimin ‘special’: Ta dua zemrën

Noizy dhe Loredana

Reperi i njohur Noizy feston sot 37-vjetorin e tij të lindjes dhe në mesin e shumë urimeve nga miq, fansa dhe të afërm, vëmendje tërhoqi në veçanti urimi i Loredanës.

Pas duetit të suksesshëm, ‘Heart Attack’, Noizy dhe Loredana duket se kanë krijuar një marrëdhënie të ngushtë shoqërore.

Së fundmi, me rastin e 37-vjetorit të lindjes së reperit të njohur, Loredana ka postuar në Insta-Storyn e saj disa fotografi bashkë me Noizyn, ku i ka uruar suksese.

“Urime ditëlindjen, ta dua zemrën. Ti meriton më të mirat. Je shumë shok i mirë, Zini! Të dua përgjithmonë dhe Zoti të bekoftë” ka shkruar reperja.

Reperi nga Shqipëria lindi në Sukth të Durrësit, ndërsa një pjesë të mirë të jetës e kaloi edhe në Londër, dhe më pas u rikthye në vendlindje për të ndërtuar një karrierë të suksesshme muzikore.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

Digjen tre banesa në Maliq

Digjen tre banesa në Maliq