Aktorja e humorit Renada Caci: Kujdesi, e vetmja armë me të cilën mund të mposhtim virusin vrasës (VIDEO)

 

Aktorja e humorit Renada Caci ka bërë thirrje që të tregojmë sa më shumë kujdes, pasi është e vetmja armë që kemi në dorë për të mposhtur këtë virus që po merr jetë njerëzish.

Në një video mesazh në emisionin "Rreze Dielli" ajo bën thirrje që te gjithë te ndërgjegjësohen dhe të qëndrojnë në shtëpi, sidomos kategoria më e rrezikuar nga koronavirus, të moshuarit


Lajmi kryesor:

Artistët: Jemi për një mision të përbashkët! Këndojnë dhe japin mesazhe sensibilizuese në emër të jetës! (VIDEO)


D.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?×

Lajmi i fundit

John

Kosova e nis me këmbë të mbarë në Tokio, xhudistja Distria Kransiqi kalon në gjysëm finale