Aktorja e njohur turke shijon pushimet në Sarandë

Pamje nga filmi 'Kurti dhe Sura'

Aktorja e njohur turke Farah Zeynep Abdullah, që u bë e njohur me rolin e Suras në filimin "Kurti dhe Sura" po i kalon pushimet në Shqipëri. Farah është rikthyer përsëri në Sarandë dhe ka postuar foto në bregdet.  Kujtojmë se ajo ka qenë edhe vitin e kaluar në Sarandë dhe Vlorë gjatë korrikut.

Ajo publikoi foto bashkë me qenin e saj në Sarandë, të cilat i shoqëroi edhe me emojin e flamurit kombëtar dhe duart në formë zemre. Bregdeti shqiptar e sidomos jugu është i preferuar shumë nga turistët dhe nga personazhe të njohura të showbizit për bukuritë që ka.

1/2
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se pandemia COVID-19 ka ndikuar në rritjen e çmimeve nëpër zonat turistike në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Mbi 10 mijë të infektuar me Covid-19 në Kosovë, humbin jetën 12 persona gjatë 24 orëve