Aktorja Marjana Kondi feston ditëlindjen, Rama i bën dhuratën simbolike

Aktorja Marjana Kondi feston ditëlindjen, Rama i bën dhuratën simbolike

Marjana Kondi dhe Edi Rama

Aktorja Marjana Kondi ka festuar ditën e sotme 60 vjetorin e lindjes. Në mesin e shumë urimeve dhe dhuratave, nuk ka munguar ai i kryeministrit Edi Rama.

Kondi ka publikuar në rrjete sociale dhuratën e kryeministrit, duke e falenderuar dhe duke i shprehur mirënjohjen këtij të fundit.

“Mirënjohje dhe falenderime Z. Kryeministër që në ditën time të lindjes 60-ta ,të më respektojë me një dhuratë simbolike si shenjë vlerësimi për kontributin tim në skenë dhe në kinematografi ”, ka shkruar ajo krahas fotos, ku shfaqet me shishen e verës në duar.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • sead: 07/03/2021 09:45

  motren ja beri nenkryetare bashkie ne durres, dhe nje gote vere nga mbrapa dhe hop...

  Përgjigju
 • Emri: 23/02/2021 19:05

  Gezuar Nafije, edhe 100!

  Përgjigju
 • Stasi: 22/02/2021 22:55

  Duhet te vlersohen artistet

  Përgjigju
 • Eliza: 22/02/2021 21:38

  Thashë se ishte Britney Spears në foto!?

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A ka qenë Vettingu i gjyqtarëve e prokurorëve proces i besueshëm?×

Lajmi i fundit

Nesër në asamblenë e OKB votohet rezoluta për Srebrenicën! Vuçiç: Duan të na dëmtojnë! Dodik: S’ishte gjenocid

Nesër në asamblenë e OKB votohet rezoluta për Srebrenicën! Vuçiç: Duan të na dëmtojnë! Dodik: S’ishte gjenocid