Aktorja pornografike kandidon
për bashkinë e Torontos

Aktorja pornografike kandidon<br />për bashkinë e Torontos
Një kandidaturë e pazakontë për kreun e bashkisë në qytetin e Torontos në Kanada.Bëhet fjalë për aktoren pornografike Nikki Benz, e cila ka vendosur të garojë për kreun e bashkisë së këtij qyteti.

Sipas Nikkit kandidatura e saj është  miratuar nga një numër i madh i banorëve të cilët nuk kanë asnjë paragjykim ndaj saj.

Por aktorja është kritikuar edhe më parë jo vetëm për këto prodhime kinematografike, gjithashtu edhe për abuzim në përdorimin e alkoolit dhe drogës.Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

2/2
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Sot Kurban Bajrami, besimtarët falin namazin në bulevardin 'Dëshmorët e Kombit'

Sot Kurban Bajrami, besimtarët falin namazin në bulevardin 'Dëshmorët e Kombit'