VIDEO/ Akuzohet për probleme me drejtësinë, Luiz Ejlli shfaqet duke drejtuar një makinë policie

Teksa të gjitha mediat po flasin për të dhe seancën që do të mbahet si pasojë e falsifikimit të një deklarate në kohën që ai ka ushtruar profesionin e avokatit, gjatë ditës së sotme ai ka postuar një video në Instagram.

I njohur për humorin e tij të veçantë e ndonjëherë edhe pikant, Luiz Ejlli publikon një video në InstaStory, ku shihet duke hipur në një makinë policie.

Në këtë video, Luizi shihet duke u afruar në makinën në të cilën shkruan “Policia e Shtetit”, hipën brenda, dhe largohet duke e vozitur.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • durres: 27/02/2024 20:49

  luiz gjigandi je me i miri.

  Përgjigju
 • odiooo: 26/02/2024 15:44

  rilindas tjetri...s'ke ci thu! Deri dje e mante vjerra kr.kuvendi, sot e man BB... SHTETI KA RA, NJE QYTETAR NGET MAKINEN E POLICISE !!!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

‘Puna e Komisionit Hetimor në shëndetësi po zvarritet’, Vokshi: Ndreca po mbrohet nga Nikolla dhe Rama

‘Puna e Komisionit Hetimor në shëndetësi po zvarritet’, Vokshi: Ndreca po mbrohet nga Nikolla dhe Rama