Akuzohet se ngacmoi seksualisht një 15-vjeçare, lihet në burg drejtori i shkollës 9-vjeçare në Lushnjë

LUSHNJË- Rrahman Çela drejtori i shkollës 9 vjeçare në Gjuzaj të Lushnjës është lënë në qeli nga Gjykata e Lushnjës. Një ditë më parë drejtori u arrestua me akuzën e ngacmimit seksual ndaj një nxënësje të tij 15 vjeçe.

Denoncimi është bërë nga prindërit e të miturës pasi më parë ishin konsultuar me psikologen e shërbimit social. Drejtori i shkollës nuk ka pranuar akuzën në seancën gjyqësore dhe sipas avokatit të tij, Çela mësohet të ketë thënë se ai e ka ndihmuar familjen e nxënëses, pasi nëna e saj ishte larguar 7 vite në Itali dhe është kthyer dy muajt e fundit.

Gjyqtarja Esmeralda Çela në përfundim të hetimeve të prokurorisë së Lushnjës vendosi që drejtori i shkollës të qëndrojë në masën arrest në burg.

1648894928_rahmancela.jpg

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Dinamo 1-3 Partizani, Di Biagio: Jam trajner i betejave, jemi ndërtuar në 20 ditë! Zoran Zekic: Duhet të mundim Tiranën

Dinamo 1-3 Partizani, Di Biagio: Jam trajner i betejave, jemi ndërtuar në 20 ditë! Zoran Zekic: Duhet të mundim Tiranën