Një valixhe alarmon forcat RENEA dhe policinë e Tiranës, brenda saj gjenden rroba

TIRANË- Një valixhe e dyshimtë është gjetur pranë një dyqani në Tiranë pranë stadiumit 'Dinamo' në rrugën 'Sulejman Delvina, e cila ka alarmuar forcat RENEA dhe policinë e Tiranës.

Pas njoftimit, shërbimet e policisë vendosën perimetrin e sigurisë, ku u njoftuan edhe forcat xheniere për veprime të metejshme.

Valixhia u dyshua fillimisht se ishte me lëndë plasëse, ndërkohë që pas mbërritjes së policisë është konstatuar, se ishte me rroba dhe ishte braktisur.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Të shtëna me armë në një universitet në Rusi, të paktën 8 viktima dhe 10 të plagosur