Aleati i Bashës: PD-ja na ka vjedhur historikisht votat

Adriatik Alimadhi, deputet i opozitës së re dhe njëherësh kryetar i Ballit Kombëtar i ftuar sonte në emisionin 'Repolitix' akuzoi Partinë Demokratike se i ka vjedhur historikisht votat. "Jam një nga subjektet që jam diskriminuar, PD-ja na i ka vjedhur votat historikisht, unë kam dokumente që janë vjedhur votat. I kam ankimuar, i kam dorëzuar edhe në prokurori" tha aleati i Lulzim Bashës, që sonte e akuzoi PD-në për vjedhje të votave.


Lajmi kryesor:

Murrizi: S'e votoj reformën zgjedhore me opozitën e vjetër! Aleati i Bashës: PD-ja na ka vjedhur votat


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Të shtëna me armë në Rrëshen pas një sherri

Të shtëna me armë në Rrëshen pas një sherri