Alqi Bllako u dorëhoq, KQZ i jep zyrtarisht mandatin Pandeli Majkos

Pas dorëheqjes së Alqi Bllakos, KQZ i jep zyrtarisht mandatin Pandeli Majkos. Vendimi i mor në mbledhjen e sotme. 


Lajmi kryesor:

Vakanca nga dorëheqja e Alqi Bllakos, KQZ i jep zyrtarisht mandatin Pandeli Majko


B.K./Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gërdeci dhe privatizimi i ish-kompleksit Partizani nën hetim, a besoni se SPAK do të bëjë drejtësi?×

Lajmi i fundit

Përfundon ndeshja! Shqipëria mundet në Izrael me rezultatin 2-1, del jashtë objektivit

Përfundon ndeshja! Shqipëria mundet në Izrael me rezultatin 2-1, del jashtë objektivit