Angelina Jolie zbulon detaje tronditëse! Tregon se si Brad Pitt dhunonte atë dhe djemtë: I vuri duart në fyt

Angelina Jolie zbulon detaje tronditëse! Tregon se si Brad Pitt dhunonte atë dhe djemtë: I vuri duart në fyt

Angleina Jolie dhe Brad Pitt

Angelina Jolie ka zbuluar detaje të reja të fluturimit famëkeq me avion të shtatorit 2016 që çoi në ndarjen nga Brad Pitt. Aktori i Hollivudit dyshohet se e ka rrahur atë dhe fëmijët.

Në një dëshmi e dalë në betejën ligjore mes dy yjeve, të cilët po konkurrojnë për të drejtat e pronësisë  së një vreshti  në Francë, Jolie rrëfeu dhunë verbale dhe fizike nga Pitt , e cila ndodhi gjatë fluturimit në priva që kishte sjellë familjen nga Franca në Kaliforni.

Sipas dokumenteve ligjore, aktorja tha se ish-burri i vuri duart në fyt djalit dhe do ta godiste një tjetër në fytyrë, dhe më pas ndërhyri Jolie. 

Aktorja ka thënë një moment Pitt i sulmonte duke i hedhur birrë asaj dhe verë fëmijëve. Pas këtij udhëtimi, aktorja bëri kërkesë për divorc. Episodi u vu nën hetim nga FBI , e cila ka juridiksion mbi fluturimet.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria