Antoneta përballet ashpër me Luizin, me zë të dridhur i afrohet në fytyrë: Aq presion më ke bërë sa s’më dalin as lot! Po ma nxin jetën

Antoneta përballet ashpër me Luizin, me zë të dridhur i afrohet në fytyrë: Aq presion më ke bërë sa s’më dalin as lot! Po ma nxin jetën

Luiz Ejlli dhe Antoneta Koci

Mbrëmjen e shkuar, Antoneta dhe Luizi janë përfshirë në një debat të ashpër brenda shtëpisë së Big Brother. Teksa këngëtari e provokonte duke i thënë se duhet të dilte nga shtëpia, Antoneta nuk duroi dot më dhe i tha se ndihet nën presion.

Ajo u shpreh se ka dashur 3 herë të largohet nga shtëpia prej debateve me të. Teksa Luizi ruante qetësinë, Antoneta u ngrit dhe u largua nga oborri, pa veten në pasqyrë dhe u kthye për t’i thënë që tani nuk i dalin më as lot.

Diskutimi: 

Antoneta: Jam lodhur, kam gjithë këto ditë që përpiqem mos të të flas fare dhe ti ma nxin jetën.

Luizi: Merr valixhet dhe ik pra.

Antoneta: Do të më nxjerrësh duke më nxirrë jetën? Bravo! Ça po pret, 3 herë kam dashur të iki prej kësaj shtëpie prej presionit që ti bën. Bravo , do të thuash e bëra për të qarë, bravo! Kë bërë shumë lojë të mirë, unë kam pasur shumë respekt për lojën që bën po kur e3rdha këtu e kuptova se kush je. Bravo, kështu vazhdo je fituesi.

Luizi: Do ikësh tani?

Antoneta: Nuk po qaj jo.

Olta: Mos e lër debatin, je super, vetëm qetësohu, je super ja ke mbyllur gojën komplet.

Antoneta: Dhe faleminderit se me gjithë këto presione që ke bërë nuk më doli më asnjë lot, aq shumë më ke stërvitur.

Luizi: Po në turinj pse më vjen? Do ikësh tani?

Antoneta: Erdha që të më shohësh në sy.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

Me 30 minuta vonesë, nis takimi i Kurtit me ndërmjetësit Escobar dhe Lajçak

Me 30 minuta vonesë, nis takimi i Kurtit me ndërmjetësit Escobar dhe Lajçak