Apeli i jep Rithemelimit të Berishës, vulën e PD-së, Flamur Noka thirrje demokratëve: Kthehuni në shtëpi

Apeli i jep Rithemelimit të Berishës, vulën e PD-së, Flamur Noka thirrje demokratëve: Kthehuni në shtëpi

Deputeti i Rithemelimit, Flamur Noka komenton vendimin e Apelit që i dha vulen dhe logon e PD-së, Sali Berishës dhe grupit të Rithemelimit.

“Nuk është ditë për të festuar as për triumf, por është ditë për ti ftuar që të jenë të gjithë bashkë kundër narkoregjimit. Demokratët sot janë të bashkuar. Sot vendimi i gëzon ata. Është ditë e keqe për regimin. Një opozitë e përcarë ka marrë fund.

Noka tha se tre gjyqtarët vendosën integritetin profesional mbi urdhrat politikë. 

Ftoi demokratët të bashkohen. Po  Bashën?

"Përgjigja është për të gjithë ata që janë kundërshtarë, dhe kurrë shërbëtorë të regjimit"

Ai I bëri thirrje demokratëve të kthehen. Përgjigja është për të gjithë ata që janë kundërshtarë, dhe kurrë shërbëtorë të regjimit


Lajmi kryesor:

Bie alibia e komplotit të Drejtësisë: Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, s'pranon ankimimin e Bashës


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol