Arbenita harron Feron dhe nis një lidhje të re dashurie?Ja detaji që ngriti dyshimet

Arbenita harron Feron dhe nis një lidhje të re dashurie?Ja detaji që ngriti dyshimet

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, është tepër aktive nëpër rrjete sociale, teksa shpesh herë shihet të postojë nga përditshmëria, ku shumicën e kohës është e shoqëruar nga e vogla e saj Nina.

Rikujtojmë që Arbenita ka qenë në një lidhje me rap-artistin Fero Fera, i cili prej kohësh është larguar nga tregu i muzikës. U bë kohë e gjatë që romanca e tyre përfundoi por mesa duket Arbenita ka nisur një lidhje të re.

Dyshimet janë ngritur nga një postim i bërë nga vetë modelja dhe kaq ka mjaftuar që rrjeti të ziejë…

Mos vallë Arbenita ka harruar ish bashkëshortin e saj Feron dhe tashmë ka nisur një lidhje të re? Epo mbetet për t’u parë…

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Mero Baze: Donald Trump shpëtoi nga Zoti,  SHBA shpëtoi nga Donald Trump

Mero Baze: Donald Trump shpëtoi nga Zoti, SHBA shpëtoi nga Donald Trump