Arbenita Ismajli ndan fotot me veshje arabe, shikoni si duket

Arbenita Ismajli ndan fotot me veshje arabe, shikoni si duket

Arbenita Ismajli

Arbenita Ismajli, prej kohësh është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave dhe fansave për shkak të ndarjes me ish-reperin Fero dhe konfrontimin virtual me Unikatilin. Por si duket  modelja e njohur ka vendosur të vzhdojë karrierën dhe jetën e saj e patrazuar nga askush dhe asgjë.

Modelja bukuroshe vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super sensuale dhe tërheqëse.

E veshur si vallëtare arabe, Arbenita duket super provokuese.

1/2
M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Lufta në Ukrainë/ Zelensky: Lojërat politike të aleatëve kufizojnë mbrojtjen tonë dhe shkaktojnë viktima

Lufta në Ukrainë/ Zelensky: Lojërat politike të aleatëve kufizojnë mbrojtjen tonë dhe shkaktojnë viktima