Arbër Çekaj ironi në gjyq:Trafikant që punon 20 orë s'kam parë! I bie që truri im punon 50% si Anjshtani...shyqyr që më paska Shqipëria

Në seancën gjyqësore, Arbër Çekaj ka pasur një mesazh për familjen e tij, teksa tregon pengun që i ka mbetur në jetën.

"Jam krenar për familjen time, i vetmi peng është që nuk kam kaluar shumë kohë me ta. Një trafikant droge që ka punuar mbi 22 orë nuk kam parë. I keni të dokumentuar dhe kur gruaja më thotë "shpirt a do ikim sot se është e diel", i vetmi peng është që nuk kam kaluar më shumë kohë me të. S'ka familje të keqe, por unë e kam të mrekullueshme. Duke punuar 20 orë, si ka mundësi se në psikologji thotë se njerëzit me koficentë të lartë përdorin deri 12% të trurit, unë kam përmendur 50%, unë qenkam Anjshtani, shyqyr që më ka Shqipëri. S'di kur e pata këtë kohë për organizimin e gjëra. Aq kriminel sa paskam qenë, 4 herë policia ka bllokuar të gjithë lajmin një person që ka arsimuar gjithë Shqipërinë dhe një njeri që s'ka pikë lidhje, dhe sot është në terror financiar, futet në banka dhe i thonë që ti je kulakë", tha Çekaj. 


Lajmi kryesor:

Trafikoi 613 kg kokainë fshehur në banane, 14 vite burg për Arbër Çekajn pas 9 orëve seancë gjyqësore


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?×

Lajmi i fundit

John

Bregu për vrasjen e Hajdarit: Ka mungesë dëshmish shkencore (VIDEO)