Arrestimet për vrasjen e trefishtë në Gllogjan, Haradinaj: Askush nuk mund të fshihet pas krimit, drejtësia arrin këdo

Arrestimet për vrasjen e trefishtë në Gllogjan, Haradinaj: Askush nuk mund të fshihet pas krimit, drejtësia arrin këdo

Lajmin për arrestimin e tre personave për vrasjen e trefishtë në Gllogjan, e ka përshëndetur edhe Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Ai tha se askush nuk mund të fshihet pas krimit dhe drejtësia e gjendhe ndëshkon çdo person të përfshirë.

"Përshëndes kapjen e të dyshuarve për krimin që ndodhi në Gllogjan disa javë më parë. Ky është një mesazh i qartë se askush nuk mund të fshehët pas krimit dhe se drejtësia do të arrijë te secili. Organet e rendit dhe drejtësisë i përgëzoj për punën e tyre intensive në dobi të ndriçimit të rastit që na ka tronditur të gjithëve.", shkruan ai.

 


Lajmi kryesor:

Ekzekutuan dy nxënës e shoferin në Gllogjan të Kosovës, në pranga tre personave! Shenjestra drejtuesi i autobusit, prej tij ishte vetëvrarë e afërmja e të arrestuarve


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Sot sfida Euro 2024/ Ish deputetja shqiptare në Kroaci: Me zemër me Shqipërinë, në përballjen me Kroacinë të fitojë më i miri

Sot sfida Euro 2024/ Ish deputetja shqiptare në Kroaci: Me zemër me Shqipërinë, në përballjen me Kroacinë të fitojë më i miri