Arrestimi i Vangjush Dakos, reagimi i Ibrahimajt: Qeveria mban të njëjtin qëndrim si në çdo çështje të drejtësisë

 

Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Delina Ibrahimaj e pyetur nga gazetarët për arrestimin e Vangjush Dakos, tha se qëndrimi i qeverisë është që të mos shprehet për çështjet e drejtësisë.

“Qëndrimi i qeversisë është ai që kam mbajtur gjithmonë. Nuk shprehemi për çështjet e drejtësisë”- tha Ibrahmiaj.


Lajmi kryesor:

Nata e parë në qeli e Vangjush Dakos, 6 urdhra arreste të ekzekutuara! SPAK: Legalizuan pallatin 11 katësh para daljes së lejes së ndërtimit, tenderi i shëtitores u llogarit 10 herë më shumë


B.V/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Liverpool dhe Roma tri pikë me vuajtje në transfertë, Panathinaikos befason Villarrealin në Europa League (Rezultatet)

GOLAT/ Liverpool dhe Roma tri pikë me vuajtje në transfertë, Panathinaikos befason Villarrealin në Europa League (Rezultatet)