Arrestimi i Gjokës/ GJKKO lë në burg 8 të arrestuarit

 

GJKKO ka lënë në burg 6 të arrestuarit gjatë operacionit "Metamofoza" dhe dy të tjerë të kapur në kushtet e flagrancës për armëmbajtje pa leje.


Lajmi kryesor:

Arrestimi i Gjokës/ Nga biznesmeni i kazinove, te Bistri e Martinaj, GJKKO lë në burg 8 të arrestuarit! Avokati: S'ka prova as përgjime, SPAK u nxitua


G.MO/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Besiktas i 'tregon derën' Ernest Muçit: Kemi gjetur zëvendësuesin

Besiktas i 'tregon derën' Ernest Muçit: Kemi gjetur zëvendësuesin