POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Arrestohen katër shqiptarë në Firenze për trafik droge

ITALI-Katër shqiptarë dhe një italian janë arrestuar në Firenze për trafik droge.

Pas arrestimit tre prej tyre vijojnë që të jenë në burg, ndërsa dy të tjerë janë lënë në detyrim paraqitje.

Të arrestuarit akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike, ndërsa nuk publikohen emrat nga mediet italiane.

d.ba./Shqiptarja.com
Komento