POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

New Mexico, akuzohen për abuzim me fëmijët, arrestohet 5 persona nga FBI

Vendi ku qëndronte banda

Janë arrestuar 5 anëtarë të një bande nga FBI në shkretëtirën e New Mexicos, të arrestuarit akuzohen për abuzim me fëmijë të mitur.

Gjatë kontrollit në vendin ku qëndronte banda, FBI ka gjetur 11 fëmijë të cilët ishin në gjendje të rënduar shëndetësore dhe mbetjet e një fëmijë të varrosur.

Banda përbëhej nga dy burra dhe tre gra dhe mbi ta rëndon akuza e rrëmbimit dhe abuzimit me fëmijë të mitur.

a.de./Shqiptarja.com
Komento