Arrestohet 27-vjeçari në Tiranë, tenton t’i vjedhë me dhunë telefonin dhe paratë një gruaje

Arrestohet 27-vjeçari në Tiranë, tenton t’i vjedhë me dhunë telefonin dhe paratë një gruaje

Foto ilustruese

Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi ka tentuar që të vjedhë me dhunë një qytetare.

Policia njofton se ka ndaluar shtetasin P. V., 27 vjeç, i shpallur në kërkim për veprën penale “Vjedhja me dhunë” e mbetur në tentativë

27-vjeçaru më datë 23.08.2021, në Bulevardin “Zhan D’ark”, ka tentuar ti vjedhë me dhunë telefonin dhe një shumë lekësh, brenda mjetit të shtetases B. Xh.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Dita botërore e mjekut e gjen Shqipërinë me më pak mjekë! Stroni: Duhen trajtuar me dinjitet e paga të mira

Dita botërore e mjekut e gjen Shqipërinë me më pak mjekë! Stroni: Duhen trajtuar me dinjitet e paga të mira