Arrestohet 31-vjeçari i cili kanosi me sende të forta bashkëshorten në Fier! Pranga edhe tre të tjerëve që u kapën pa patentë

Arrestohet 31-vjeçari i cili kanosi me sende të forta bashkëshorten në Fier! Pranga edhe tre të tjerëve që u kapën pa patentë

Foto ilustruese

Një 31-vjeçar me inicialet E.N., ka rënë në prangat e policisë së Fierit pasi dyshohet se ka kanosur me sende të forta bashkëshorten e tij. Ndërsa tre të tjerë kanë rënë në prangat e policisë pasi u kapën duke drejtuar motomjetet pa leje drejtimi. Më konkretisht bëhet fjalë për A.D., 45 vjeç, D.P., 49 vjeç dhe O.Zh., 34 vjeç, të tre banues në Divjakë.

Njoftimi i Policisë
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasin E. N., 31 vjeç, banues në Zhupan, Fier, pasi dyshohet se ka kanosur me sende të forta bashkëshorten e tij.

Specialistët e Sekorit të Qarkullimit Rrugor në DVP Fier arrestuan në flagrancë shtetasit A. D., 45 vjeç, banues në Divjakë; D. P., 49 vjeç, banues në Divjakë; O. Zh., 34 vjeç, banues në Divjakë, pasi janë kapur duke drejtuar motomjetet e tyre të pa pajisur me leje drejtimi. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet në FRPD, nxorën në sipërfaqe problemin real të PD

Zgjedhjet në FRPD, nxorën në sipërfaqe problemin real të PD