Arrestohet 36-vjeçari në Fier, përndiqte vazhdimisht të miturën 17 vjeçe

Arrestohet 36-vjeçari në Fier, përndiqte vazhdimisht të miturën 17 vjeçe

Foto ilustruese

Një tjetër pedofil ka rënë në prangat e policisë. 36-vjecari i identifikuar me inicialet A.I., banues në Fier akuzohet pasi përndoqi në mënyrë të vazhdueshme një të mitur 17 vjeçe.

E mitura përjetonte gjendje frike dhe ankthi për shkak të përndjekjes pa dëshirë nga 36-vjeçari. Rasti u bë i ditur në emisionin investigativ ‘Piranjat’ pas denoncimit nga familjarët e të miturës por rasti u trajtua jashtë kamerave.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për veprime të mëtejshme procedurale.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Francë/ Po transportonin rreth 70 kilogramë kanabis, dy shqiptarët marrin dënime të ndryshme pasi njëri bashkëpunoi me drejtësinë

Francë/ Po transportonin rreth 70 kilogramë kanabis, dy shqiptarët marrin dënime të ndryshme pasi njëri bashkëpunoi me drejtësinë