Arrestohet ylli i filmit “Home Alone” pas një eventi si i ftuari kryesor i mbrëmjes

Arrestohet ylli i filmit “Home Alone” pas një eventi si i ftuari kryesor i mbrëmjes

Ylli i i filmit shumë të ndjekur për Krishtlindje “I vetëm në shtëpi”, Devin Ratray, u arrestua nga policia e Oklahomës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, nën akuzën e dhunës në familje, ndaj ish të dashurës së tij.

Ngjarja për të cilën akuzohet 44-vjeçari Ratray, ka ndodhur pas një eventi në Oklahoma City, ku ai ishte i ftuari kryesor i mbrëmjes.

Aktori, i njohur për rolin e tij si vëllai i madh i keq i Kevin McCallister në filmin “I vetëm në shtëpi” raportohet se ishte nxehur me të dashurën e tij, pasi nuk kishte marrë para nga dy fansa të cilët kishin marrë autografin e tij.

Sherri vijoi më pas në dhomën e gjumit të hotelit, ku dyshohet se ai e dhunoi atë dhe u përpoq ta mbyste.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS