Arsyeja e 'ëmbël' pse deputetja e re mungoi dje në seancën e betimit

 Arsyeja e 'ëmbël' pse deputetja e re mungoi dje në seancën e betimit

Ambra Borova, kandidatja e LSI në Shkodër e cila u mandatua nga KQZ pas dorëzimit të formularit të vetëdeklarimit mungoi në seancën plenare të ditës së djeshme ku do të betohej si deputete.

Dhe kjo për një arsye të veçantë. Report Tv mëson se ajo është bërë nënë një ditë pasi KQZ i dha mandatin si deputete.

Ndërkohë mësohet se edhe dy deputete të tjera të 'Opozitës së re', Enada Koçiraj dhe Elda Hoti janë në një pritje të ëmbël dhe pritet të bëhen nëna së shpejti.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Dialogu Kosovë-Serbi vijon në Maqedoninë e Veriut, nesër do flitet për ekonominë, në fokus tregtia e dy shteteve

Dialogu Kosovë-Serbi vijon në Maqedoninë e Veriut, nesër do flitet për ekonominë, në fokus tregtia e dy shteteve