Artikulli i BBC kushtuar Alpeve shqiptare, Rama: Ogur i mirë për promovimin ndërkombëtar të Shqipërisë

Artikulli i BBC kushtuar Alpeve shqiptare, Rama: Ogur i mirë për promovimin ndërkombëtar të Shqipërisë

1671111931_WhatsAppImage20221215at14.33.441.jpeg

Kryeministri Edi Rama e ka quajtur një ‘ogur të mirë’ artikullin që media e njohur britanike BBC i ka kushtuar Shqipërisë dhe Apleve shqiptare.

Nëpërmjet një reagimi në facebook, kryeministri ka postuar një paragraf nga artikulli i BBC duke thënë se ishte një promovim për Shqipërinë.

“Shqipëria në BBC! Artikull që vjen edhe si një ogur i mirë për promovimin ndërkombëtar të Shqipërisë në sezonin që nis shumë shpejt”- shkruan Rama në postimin e tij.


Lajmi kryesor:

‘Shqipëria vendi më i keqkuptuar i Evropës’, media britanike 'BBC' artikull për Alpet Shqiptare! Rama: Ogur i mirë për promovim ndërkombëtar


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi