Ashtun Kutcher flirton me Lea Michele

Ashtun Kutcher flirton me Lea Michele
Nuk dihet nëse është një dashuri e re apo jo. Sjellja paksa e veçantë mes Ashton Kutcher dhe Lea Michele nuk kaloi pa u vënë re nga media. Përqafime dhe buzëqeshje zbavitëse, gjithçka në sintoni me njëri-tjetrin, bënë të ngrihen dyshime për një flirt të mundshëm mes ish-burrit të Demi Moore dhe aktores së “Glee”. Gjithçka ka ndodhur teksa aktoret parakalonin në tapetin e kuq ku ishin për të promovuar filmit “New Year“, i cili do të shfaqet në kinematë botërore për festat e fundvitit. Ashton Kutcher u nda nga bashkëshortja e tij, Demi Moore vetëm pak kohë më parë për shkak të disa dyshimeve për një tradhëti të mundshme.

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet