Asnjë rast i ri me COVID në Tiranë, në total 127 raste aktive

Asnjë rast i ri me COVID në Tiranë. Lajmin e bën me dije ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu nëpërmjet një postimi në rrjete sociale. Aktualisht janë 127 pacientë aktivë me Covid19 në vend. Të shtruar në spital janë 7 pacientë, 2 më pak se një dit ëmë parë, nga të cilët 3 pacientë janë në terapi intensive. Si duket vendi po shkon drejt triumfit me COVID.


Lajmi kryesor:

Koronavirusi, vetëm 3 raste të reja infeksioni në 24 orët e fundit, asnjë rast i ri me COVID në Tiranë! Shkon në mbi 871 numri i të vaksinuarve


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Plagosi 2 persona, Aldo Gjini në kërkim nga EUROPOL për tentativë vrasje, trafikim armësh dhe municionesh luftarake! I arrestuar edhe në 2016 në Itali për shpërndarje droge