Atentat me 2 të vrarë në Vlorë, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes! Trupat e viktimave ende në makinë

Report Tv ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes së atentatit në By-pass-in e Vlorës mëngjesin e sotëm, ku kanë mbetur të vdekur dy persona. Siç shihet nga pamjet makina është bërë shoshë nga plumbat, ndërsa trupat e dy viktimave ndodhen ende në mjet. Pasi mjeti i tyre është qëlluar me breshëri kallashnikovi, teksa po udhëtonin në afërsi të mbikalimit të Panajas, mjeti ka përfunduar në një kanal.


Lajmi kryesor:

Atentat në autostradën Fier-Vlorë, vriten me breshëri kallashnikovi në makinë Shpati Lena dhe Hakim Xhezo! 3 autorët dyshohen si vrasës me pagesë, shkak hakmarrja (VIDEO)


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës