Atentat në Lushnje, autorët qëlluan mbi 20 herë me kallashnikov

1629753009_Sequence03.00010718.Still026.jpg

Foto nga vendi i ngjarjes

Në atentatin në Lushnje, dy autorët kanë qëlluar me kallashnikov mbi 20 herë, plumba që kanë të vdekur pronarin e lokalit Bar Pedonalja dhe plagosën 3 të tjerë.


Lajmi kryesor:

Atentat në Lushnje, ekzekutohet duke pirë kafe pronari i lokalit, plagosen 5 të tjerë! Autori zbriti nga makina dhe qëlloi mbi 20 herë me breshëri kallashnikovi


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ndalohen filmat shqiptarë të prodhuar gjatë periudhës komuniste?×

Lajmi i fundit

John

Zvicra vendos masa të reja për të hyrë në vend, MEPJ: Duhet test edhe për ato që janë vaksinuar apo shëruar nga COVID