Atentati në Elbasan, 3 pistat ku po hetohet ekzekutimi i Everes Çakës

Ekzekutimi në Elbasan i 41-vjeçarit Everest alias Ibrahim Çaka mbrëmjen e djeshme  ka bërë që grupi hetimor të hetojë në 3 pista hetimit, atë të hakmarrjes që lidhet me serinë e vrasjes ku u vra edhe kushëririt të tij në Belgjikë Arjan Spahiut, ajo e larjes së hesapeve mes bandave dhe ajo e prishjes së pazarit të drogës.


Lajmi kryesor:

Atentati në Elbasan/ Çaka 1 muaj më parë u kthye nga Gjermania, u qëllua me 12 plumba në bark! 3 pista hetimi, që nga hakmarrje te prishja e pazareve të drogës! Zbardhet dëshmia e gruas


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si ka ndryshuar cilësia e arsimit gjatë pandemisë?×

Lajmi i fundit

John

Kurti: Nuk kam informacion se KFOR do të ndërhyjë në Veri! Të gastshëm për dialog në Bruksel, por Serbia s'ka pranuar