Atentati në Fushë-Krujë, Berisha: Krim horror, ekzekutim mafioz

Atentati në Fushë-Krujë, Berisha: Krim horror, ekzekutim mafioz

1658072799_1200x675cmsv248ffbfbe94225e1cbfcd4a8d28130fcf5676264.jpg

Atentati në Fushë-Krujë, reagon Berisha: Krim horror, ekzekutim mafioz

Për atentatin e Fushë Krujës ka reaguar edhe ish kryeministri Sali Berisha i cili e cilësoi si krim horror në mes të Fushë Krujës

‘Rendi dhe siguria në duart e mafies. Krim horror, ekzekutim mafioz ditën për drekë i tre personave në mes të Fushë Krujës, dy prej të cilëve janë djegur në makinë. Policia ndiqte nga afër ngjarjen, duke vendosur gjoba disa metra më tutje. Sipas policisë, vrasësit largohen si gjithnjë në drejtim të paditur, me ose pa ndihmën e saj.

*Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Sipas deshmitareve qe kane pa TMERR me sy thone se;autoret kane qelluar me bresheri te dy automatikeve ne ecje paralel te makinave duke i lene te vdekur ne vend shoferin dhe posagjerin,pasi jane larguar per disa metra kane pa nga pasqyra qe nje person i tret doli nga makina e viktimave,atehere jane kthyer serish dhe e kane qelluar edhe personin e 3 per vdekje,dhe aty kane djegur edhe makinen,ndersa policia e rilindjes ka qene disa metra me tutje duke soditur krimin dhe gjobitur qytetaret! Nuk dihet roli i saj ne kete masaker por vendi i zgjedhur nga vrasesit flet vet. Viktimat e krimit horror jane D. Vata, B. Martini, B. Hoxha’- shkruan Berisha.


Lajmi kryesor:

Masakra me tre të vrarë në Fushë Krujë, reagon opozita: Shteti i është dorëzuar krimit! Asnjë ministër nuk justifikohet dot


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

‘Zoti na ndihmoftë’, fotoja e të moshuarit bën xhiron e rrjetit në Itali: Linda në kohën e Mussolinit nuk dua të vdes me Melonin

‘Zoti na ndihmoftë’, fotoja e të moshuarit bën xhiron e rrjetit në Itali: Linda në kohën e Mussolinit nuk dua të vdes me Melonin