Atentati në Lezhë/ Makina digjet pa targa 5 kilometër larg vendit të ngjarjes! Brenda saj gjendet një armë! I plagosuri njihej si biznesmen

Detaje të reja nga plagosja me armë zjarri në Lezhë. Automjeti i djegur tip Audi është gjetur rreth 5 kilometër nga vendi ku është bërë atentati ndaj Aleksandër Dedës. Brenda makinës është gjetur një armë zjarri.

Ndërkohë e gjithë policia është përqendruar pranë makinës së djegur të cilës sipas burimeve i ishin hequr targat para se t'i vihej flaka.

I plagosuri Aleksandër Deda njihej si biznesmen në Lezhë dhe jo problematik.


Lajmi kryesor:

Atentat biznesmenit në Lezhë! Plagoset me plumb në gjoks, por shkon vetë në spital! Gjendet makina e shkrumbuar e autorëve pa targa dhe arma! Pistë hetimi e shkuara në Itali (VIDEO)


Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    10 vjet më pas, a është bërë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

356 të infektuar me COVID dhe 15 të vdekur në Maqedoninë e Veriut! Italia shënon mbi 14 000 raste të reja