Atentati në Rrëshen, njëri prej të plagosurve në gjëndje të rëndë, dy të tjerët dalin nga salla e operacionit

Atentati në Rrëshen, njëri prej të plagosurve në gjëndje të rëndë, dy të tjerët dalin nga salla e operacionit

1695721856_rreshenmartinbardhi.jpg

TIRANE-  Report Tv mëson gjëndjen shëndetësore të tre të plagosurve në atentatin që iu bë Martin Bardhit paraditen e sotme në qytetin e Rrëshenit. Mësohet se Ilir Bardhoku, ish-drejtor i bashkisë së Mirditës dhe Olti Gjini kanë dalë nga operacioni, ndërkohë që 42 vjeçari Indrit Bardhi ndodhet ende në sallë.

Gjendja e tij është më e rëndë dhe ka ende rrezik për jetën.


Lajmi kryesor:

Vrasje për hakmarrje në Rrëshen, ekzekutohet 59 vjeçari që kishte dalë nga burgu! Në mars u arrestua për atentat ndaj nipit të Kastriot Reçit! Tre plagosen


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Atentati me 3 të vrarë në Memaliaj, saga e krimeve që pasoi ekzekutimin e Aleksandër Sadikajt e Edmond Papës në 2022

Atentati me 3 të vrarë në Memaliaj, saga e krimeve që pasoi ekzekutimin e Aleksandër Sadikajt e Edmond Papës në 2022