Atentati në Sukth/ Autorët u larguan me një 'GLE' gri

Atentati në Sukth/ Autorët u larguan me një 'GLE' gri

1652903433_Screenshot2.jpg

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ekzekutimi në qendër të Sukthit. Mësohet se dyshimet janë që autorët janë larguar me një GLE ngjyrë gri me targa që dyshohet të jenë të vjedhura.


Lajmi kryesor:

Sukth/ Ekzekutohet në dyqanin e tij 48-vjeçari me 2 mbiemra! I përfshirë në 2016 në dhunën ndaj biznesmenit libanez, dyshohet vrasës me pagesë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

Tiranë/ Lëvizte me pistoletë në makinë, në pranga 21-vjeçari! Ishte i dënuar dhe më parë për armë pa leje

Tiranë/ Lëvizte me pistoletë në makinë, në pranga 21-vjeçari! Ishte i dënuar dhe më parë për armë pa leje