Atentati në Sukth, kush është viktima, me precedent penal në fushën e narkotikëve (EMRI)

Atentati në Sukth, kush është viktima, me precedent penal në fushën e narkotikëve (EMRI)

Report Tv ka mësuar se viktimë e atentatit të sotëm në Sukth të Durrësit është Arben Mërkuri 48-vjeç, një person me precedant penal në fushën e narkotikëve. Ai ndërroi jetë në spital, pasi plumbave të marrë. 


Lajmi kryesor:

Sukth/ Ekzekutohet në dyqanin e tij 48-vjeçari me 2 mbiemra! I përfshirë në 2016 në dhunën ndaj biznesmenit libanez, dyshohet vrasës me pagesë


B.K./Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

Tajlandë/ Ish-polici qëllon me armë zjarri në një kopsht, 31 të vrarë, mes tyre edhe fëmijë dhe më pas vret veten

Tajlandë/ Ish-polici qëllon me armë zjarri në një kopsht, 31 të vrarë, mes tyre edhe fëmijë dhe më pas vret veten