Atentati në Tiranë dhe vrasja në Bathore, PD: Rendi dhe siguria janë përtokë, qeveria përkëdhel bandat

Atentati në Tiranë dhe vrasja në Bathore, PD: Rendi dhe siguria janë përtokë, qeveria përkëdhel bandat

Ervin Salianji

Ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji, reagon për dy ngjarjet e kësaj mbrëmjeje, që tronditën Tiranën, ku kunati vrau kunatën në Bathore, dhe Preng Gjinit iu bë atentat me tritol dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital. Ai thotë se qeverisja ka degraduar në deklarata, ndërsa rendi dhe siguria janë përtokë.

“Shqipëria me Edi Ramën është kthyer në një vend të pasigurt për të jetuar!Vrasje, larje hesapesh, drogë, trafiqe, korrupsion endemik, rendi dhe siguria përtokë, qeverisja ka degraduar nê deklarata! Qeveria përkëdhel bandat dhe kamxhikon varfanjakët! Shqipëria me Edi Ramën është kthyer në një vend të pasigurt për të jetuar!”, shkruan Salianji.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Pelioni: 16/09/2020 17:44

  Salianj Babalja flet për sigurinë dhe rendin,po mor babale,po ashtu është që siguria dhe rendi kanë probleme,kanë arritje,kanë edhe mangësi,por në raport me atë rendin e sigurinë e kohës tuaj është si dita me natën,kur krimi e policia e Agim Shehut,apo kuliçajve ishin një (absolutisht këtu nuk ka bërë pjesë trupa profesionistëve të policisë por kupola që ishin të dërguar të partisë tuaj babale).

  Përgjigju
 • Erik: 15/09/2020 23:15

  Te nxjerresh Babalen per te demaskuar krimin eshte t'ia fusesh vetes. Ik o zhapik ferrash, lyrash.

  Përgjigju
 • Tahir Tarfyci: 15/09/2020 23:11

  Sa keq qe vriten ne kete form. Kot nuk te vret njer. Ky shqupi eshte mjaft i shqetesuar per sigurin dhe rendin. Kur ishin keta qener ne pushtet e kemi patur shesh me luleeeeee mor legena. E harruan keta se ne pushtetin e tyre u vran 3 komisar policie. Kur nuk je thua cfar te duash,kur e provon vete sgjen vrim te futesh keshtu eshte edhe kjo e nderuara opozit e jona,pa harruar se i mbron kriminelat kur ti teket.

  Përgjigju
 • Rei: 15/09/2020 23:00

  O Lepurush!keto po vrasin njeri tjetrin per interesat e tyre kriminale,ndersa partia yte i vrite ne mes te dites me duar ne xhepa o Lepurush qumshtori.

  Përgjigju
 • dibran: 15/09/2020 22:49

  Forca BA-BA-BABALE !!!!!! A ke blere sapun,sepse do te te duhet kur te shkosh tek 7 penxheret !!!!!! Atje e ke vendin, BABABABALE !!!!!!

  Përgjigju
 • meri: 15/09/2020 22:46

  Ky eshte i denuar,pse duhet te behen publike dekleratat e ketij ???

  Përgjigju
 • Tiuri: 15/09/2020 22:21

  Ik ore kok palare dhe kur vidhet nje bahce me domate filloni ju, e harruat kohen tuaj se si e katandiset kete vend palaco

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?