Atentati në Tiranë/ Zbardhet dëshmia e Lulëzim Mashës në Polici: S'isha unë objektivi, po ziheshin disa çuna dhe dëgjova krismën! Plumbat kapën makinën time

Zbardhet dëshmia e Lulëzim Mashës në Polici.

“Aty po ziheshin nja dy tre çuna të rinj, po kaloja aty se shkoj për punë. Kur dëgjoj armë bam-bam. Hap krahun unë dhe shoh se dy plumba kishin marrë dhe makinën time. S’isha unë objektivi”, tha Masha në një prononcim për Report Tv.

Ai është qëlluar me 3 plumba, ku 2 prej plumbave kanë kapur makinën tip “Benz” me të cilin po lëvizte Lulëzim Masha.  Burime bëjnë me dije se arma e përdorur është e kalibrit të vogël, jo me silenciator. 


Lajmi kryesor:

Qëllohet pronari i shkollës private në Tiranë te Liqeni i Thatë! Dëshmia e 63-vjeçarit: S'isha unë objektivi, po ziheshin disa çuna, plumbat kapën makinën time


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

John

Forbes publikon listën, Rihanna miliarderja më e re në Amerikë