Atentati te lokali në 'Don Bosko' në Tiranë, 5 të plagosurit morën plumba në gjoks, kokë dhe kofshë

 

Pesë personat që mbetën të plagosur nga të shtënat me armë zjarri janë jashtë rrezikut për jetën. Njëri ka marrë plumb në gjoks, një tjetër ka marrë të shtëna në kofshë. Po ashtu një tjetër i plagosur është qëlluar me plumb në gjoks e në kokë, por fatmirësisht e ka kapur në sipërfaqe dhe nuk i ka prekur organet jetike.


Lajmi kryesor:

Atentat Fatjon Muratit në biznesin e tij në Tiranë, miku i Endrit Dokles s'ishte aty! Qëllohet drejt lokalit, vdes banakierja, 6 të plagosur


/LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

16 qershor, 1999: Pamjet e paimagjinueshme të kthimit me fytyra të qeshura në Kosovë

16 qershor, 1999: Pamjet e paimagjinueshme të kthimit me fytyra të qeshura në Kosovë