Po udhëtonte me të fejuarin, makina bie në kanal, vdes 17-vjeçarja në Sarandë (EMRAT+FOTO)

Viktima Analuiza Duro

SARANDE-Një 17-vjeçare ka humbur jetën pasditen e sotme nga një aksident në Borsh. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:20 në vendin e quajtur mbi Shkallë.

19 vjeçari Robert Dhuli po udhëtonte në makinën tip 'Audi' me të fejuarën e tij, Analuiza Duro 17 vjeçe në momentin që ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal.

Dhuli arriti tē dilte nga mjeti, ndërsa pavarësisht se kërkoi ndihmë për të nxjerrë të fejuarën nga makina, nuk arritën ta nxirrnin të gjallë, pasi u mbyt në kanalin me ujë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Sarandë për veprimet e mëtejshme procedurale.

Viktima Analuiza Duro

/r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të humbasin vitin akademik?

Komento

Komente

 • 123: 18/03/2019 15:42

  na vjen shum keq...po thjesht te imagjinosh se cfare po perjetojne familjaret e asaj vajze esht nje tmerr i vertete.Te gjithe mund te thone cfare te duan por pasojat e verteta i vuan familja e kesaj vajze...dhe ai djale i cili e dashuronte dhe e respektonte ate

  Përgjigju
 • era: 17/03/2019 17:50

  po nuk esht ashtu mor zotri sishin te fejuar po mjer ata te shkreetetb pa goja le te llafose

  Përgjigju
 • era: 17/03/2019 17:49

  zoti e ndimoht familjen

  Përgjigju
 • anonim: 16/03/2019 16:24

  pse

  Përgjigju
 • Fredi: 16/03/2019 09:49

  Nën moshë dhe e fejuar? Një shtet i fortë nuk i lejon këto gjëra pa u plotësuar mosha!

  Përgjigju
  • Anonim: 16/03/2019 17:29

   do te fejoheshin... pstj nk esht gjeja e duhur per tu then .. ajo humbi jeten

  • anonim: 16/03/2019 16:18

   Mos flisni pa ditur te verteten,dhe vereni veten ne vendin e atyre prinderve pastaj komentoni.Mendoni sikur tju kish rene juve ky hall.Shtetin nuk e bejne fejesat qofte te verteta ose te paverteta,e bejne dhe e shkaterrojne nje shtet te forte njerz si ju!×

Lajmi i fundit

John

Kishte mbetur 'peng’ i burokracive, shkolla e rindërtuar 'Gjok Elezi' në Sanxhak të Kurbinit hap dyert për nxënësit