‘Audi’ ‘fluturoi’ nga mbikalimi i TEG-ut në autostradë, shoferi 20-vjeçar lëvizte me makina luksi, VIDEO që postonte në TikTok me shpejtësi 270 km/h


Klevis Ruçaj është 20-vjeçari që humbi jetën nga aksidenti tragjik në mbikalimin e TEG-ut. Por Ruçi rezulton një person që shkelte rregullat e qarkullimit rrugor në mënyrë të përsëritur, pasi ai është gjobitur nga policia 5 herë në 5 muaj, ndërkohë që patentën e kishte marrë vetëm 1 vit më parë.

Ruçi duket se lëvizte shpesh me shpejtësi mbi normat e lejuara, pasi ai ishte gjobitur edhe më parë për tejkalim shpejtësie, por ndërkohë ai postonte edhe video në TikTok duke qarkulluar me makina luksi e shpejtësi deri në 270 km/h. Në një video në Tik Tok, 20-vjeçari shihet duke i dhënë makinës me një dorë dhe më pas me të dyja, me një shpejtësi prej 270 km në orë. Ai shkruante: “Mos u shqetëso kur i jap makinës me një dorë, shqetësohu kur i jap me të dyja”.


Lajmi kryesor:

Aksidenti me 3 viktima, 20-vjeçari që drejtonte ‘Audi-n’ i gjobitur 5 herë në 5 muaj! Report Tv siguron VIDEO-n kur mjeti 'fluturon' nga mbikalimi i TEG-ut


SI.E./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

'Vllaznia ka lojtarët më të mirë në Superligë', Migen Memelli para ndeshjes me kryesuesit: Kemi tre rikthime, na penalizon kalendari

'Vllaznia ka lojtarët më të mirë në Superligë', Migen Memelli para ndeshjes me kryesuesit: Kemi tre rikthime, na penalizon kalendari