Automjeti humb kontrollin në
Krujë, plagosen rëndë tre persona

Automjeti humb kontrollin në<br />Krujë, plagosen rëndë tre persona
Tre të plagosur rëndë është bilanci i një aksidenti rrugor në Fushë-krujë-Tiranë. 

Një automjet tip Fiat me targa italiane rreth orës 08:00 të mëngjesit të sotëm është përplasur me një veturë tip SEAT me targa AA284JL e për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona që ndodheshin në dy automjetet.
 
Konkretisht, të plagosur kanë mbetur Rexhep Xhixha dhe Osman Cangu që udhëtonin në veturën tip Fiat dhe Albert Bardhoku që udhëtonte me Seat.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt spitalit të traumës dhe ndodhen në gjendje kritikë për jetën.
 
Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

aksident lezhe

aksident lezhe

aksident lezhe

aksident lezhe

Redaksia Online
(F.T/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Veliaj nga Kavaja: Fyerje për demokratët që të votojnë listat e Ilir Metës! Ne e duam bashkinë për bashkëpunim me qeverinë dhe jo për të hapur sherr

Veliaj nga Kavaja: Fyerje për demokratët që të votojnë listat e Ilir Metës! Ne e duam bashkinë për bashkëpunim me qeverinë dhe jo për të hapur sherr