Automjeti përplaset me pemën, një person mbetet i bllokuar, nxirret pas disa minutash dhe dërgohet me urgjencë në spital! Nga aksidenti të lënduar edhe 2 persona të tjerë

Tre persona kanë mbetur të plagosur pasditen e sotme në Vlorë, si pasojë e një aksidenti. Bëhet me dije se një automjet u përplas me pemë, ndërsa një nga personat e plagosur mbeti i bllokuar për disa minuta në automjet.

Është bërë ndërhyrja me mjete për të prerë derën e automjetit e më pas nxjerrjen jashtë të të plagosurit, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije. Ai u dërgua me urgjencë në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Po ashtu, edhe dy personat e tjerë të plagosur ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, ndërsa policia ka nisur hetimet.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Dodik bëri thirrje për bashkimin e Republikës Sërpska dhe Serbisë

Dodik bëri thirrje për bashkimin e Republikës Sërpska dhe Serbisë