Punime në kabina/ Disa zona në Tiranë pa drita...datat dhe oraret

Punime në kabina/ Disa zona në Tiranë pa drita...datat dhe oraret

TIRANË- Në vijim të punimeve të planifikuara për rikonstruksionin e kabinave, në datat 31 tetor-1 Nëntor do të kryhen stakime në Tiranë dhe për pasojë do të mbesin pa energji këto zona:

31 Tetor
09:00 – 15:00
Pjesërisht rrugët: “Konferenca e Pezës”,  “Haki Stërmilli”, “Tanush Frashëri”, “Shaban Bardhoshi”,  zona e Kombinatit

1 Nëntor
09.00-15.00
Pjesërisht rrugët: “Belul Hatibi”, “Imer Ndregjoni”,  “Todi Shkurti”, “Mahmut Xhelili”, “Androkli Kostallari”

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

‘Mos na incizo, na q….!’/ Sekseri kalon qytetarin në Portin e Vlorës me 170 euro! Pezullohen 3 punonjësit e policisë

‘Mos na incizo, na q….!’/ Sekseri kalon qytetarin në Portin e Vlorës me 170 euro! Pezullohen 3 punonjësit e policisë