Avokati: Do i gjejmë lekët për gjobën 250 mijë lekë! Prokurori: Kërkoj lirimin e nënës lehonë dhe t’i jepet kohë për të paguar

Avokati: Do i gjejmë lekët për gjobën 250 mijë lekë! Prokurori: Kërkoj lirimin e nënës lehonë dhe t’i jepet kohë për të paguar

1679056478_Screenshot5.jpg

Pasi avokati i nënës lehonë ka deklaruar se do të gjejë lekët për paguar gjobën prej 250 mijë lekësh, prokurori Endrit Bimi i ka kërkuar gjykatës që të lirojë nënën lehonë Diana Bahçja Hoshi që ta lirojë dhe t’i japë kohë që të paguajë gjobën.


Lajmi kryesor:

Merr fund makthi! Nëna lehonë do marrë në krah të birin! Lirohet nga qelia: Vajzën e parë s'më lënë ta takoj, s'e kam braktisur! Avokati: Qytetarët do ia paguajnë gjobën (VIDEO)


B.K./SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)