'Baba Zoti bëri mrekullinë e radhës biri im', Bashkëshortja e Dr.Florit tregon situatën e vështirë që po kalon

Bashkëshortja e këngëtarit të ndejrë Dr. Flori, Blerina ndan gjithmonë momente gazmore me fëmijët e saj në rrjetet sociale. Kaltra dhe Danieli janë dy fëmijë aktivë dhe kanë fituar vëmendjen e shumë fansave. Por tashmë një postim i trishtuar është bërë në llogarinë zyrtare të Blerinës në Instagram.

Ajo ka treguar se prej disa ditësh po kalon në një situatë të vështirë me djalin e saj. I ishte thënë se vogëlushi kishte një masë tumorale në kokë, por fatmirësisht nuk rrezultoi ashtu.

Ajo sqaroi më tej se në të vërtetë kishte qenë një abses që duhej hequr me shpejtësi. “12-15 mars kanë qenë ditët më të vështira për Danushken, mua, familjet tona dhe për të gjithë miqtë që na qëndruan afër dhe vazhdojnë të na mbështesin pa kushte! Nuk do ta harroj kurrë atë që përjetova kur më thanë që ti zemra ime vogël kishe (?) një masë tumorale në kokën tënde të bukur… Po baba Zoti të do shumë biri im dhe bëri mrekullinë e radhës! Ajo që na thanë se mund të ishte tumor ishte në fakt një abses, por që gjithsesi duhej hequr me shpejtësi. Danieli e përballoi ndërhyrjen si një hero dhe vazhdon të jetë shumë mirë!”- shkruan Blerina krah postimit ku duket Danjeli që i është nënshtruar ndërhyrjes.

 

1/2
A.P./G.M./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Erik: 18/03/2019 15:38

    Sherim te shpejte birit, ka per t'ia dal me sukses se eshte luftetar. S'ka dhimbje me te madhe per nje prind kur sheh femijen e vet te semure. Veç lumturi paçi pas ketij sikleti.

    Përgjigju