POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Babai i dehur plagos me thikë vajzën e mitur, rreh edhe djalin! Arrestohet vlonjati i dhunshëm

Një krim në familje është parandaluar nga policia e Vlorës. Ndërhyrja në kohë e uniformave blu shmangu përshkallëzimin e një konflikti në familje që mund të kishte përfunduar në tragjedi.

Policia arrestoi 50-vjeçarin me inicialet P.SH pasi në banesë nën efektin e alkoolit ka ushtruar dhunë ndaj djalit të tij, dhe ka plagosur lehtë në dorë me thikë vajzën e mitur.

E njoftuar nga fqinjët policia ndërhyri në kohë dhe arrestoi babain e dhunshëm dhe i referoi materialet procedurale në Prokurorinë e Vlorës për veprën penale ''Dhuna në familje''.

G.M.
Komento

Komente

 • Fahrri Bajg Spiuni: 12/03/2019 16:19

  Nuk ka ditë prej perëndish qe vlonjatët të mos kapim lajmet kryesorë në vend. Rrahje, dhunë, kafshime, drogë, prostitucion, vjedhje etj. Në fillim thashë se ua bejne kastile por kur hapa qitapin e virtyteve dhe paudhësive, virtytet e tyre kanë më pak si gishtat e një dore. Nuk ka më katile xhuxhëria vlonjate gjoksgropë.

  Përgjigju
  • $$$$$: 12/03/2019 20:14

   Po ik o kok pordh mos ofendo vlonjatet.. pede

  • agron: 12/03/2019 18:35

   Ne kemi gjoksin kur grate e fisit tende kane g**in

  • Per Fahrri fuksin: 12/03/2019 18:35

   Fahrri ti i paske qe ne emer 3 "virtyte",edhe Fahrri,edhe bajge,edhe spiun...Me siguri do jete ndo1 nga keta me "virtyte" si te tuat qe kushedi nga ka ardhur dhe behet vlonjat me 5 dite qe ja prish emrin Vlores...