Balla: Aleanca e rublave është zhytur thellë në borderotë e Putinit

Balla: Aleanca e rublave është zhytur thellë në borderotë e Putinit

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla deklaron se aleanca e rublave është zhytur thellë në borderotë e Putinit.  Përmes një postimi në rrjetin social facebook Balla thekson se shqiptarët janë me aleatët e Shqipërisë, jo me non gratat e bashkëpunëtorët tij. 

“Aleanca e Rublave me non-gratën në krye është zhytur thellë në borderotë e Putinit. Shqiptarët janë me SHBA dhe miqtë e Shqipërisë dhe refuzojnë t’i shkojnë pas non-gratës dhe bashkëpunëtorëve”, shkruan Balla.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje