VIDEO/ Balla i kthehet ashpër Zhupës: Je e paedukatë

 

Kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla i është kthyer ashpër deputetes Ina Zhpa duke e konsideruar të paaftë. Pasi kjo e fundit i cilësoi deputet e PS si “hajdut”, Balla tha se ajo nuk meriton një përgjigje nga këto.

“Ti je e paedukatë, je goc e re po do të bësh politik, këtyre këtej t’i vish anash”, tha Balla, deputetes Ina Zhupa.


Lajmi kryesor:

Kuvendi miraton me 70 vota pro ligjin për tatimin mbi të ardhurat, rrëzohet amendamenti i Tabakut! Nga 2024 tatohen profesionet e lira


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

'Tentativa' e Gaz Bardhit dhe kompani, për t’i dorëzuar PD Sali Berishës në mënyrë të kontrolluar!

'Tentativa' e Gaz Bardhit dhe kompani, për t’i dorëzuar PD Sali Berishës në mënyrë të kontrolluar!